top of page

Milé nevesty a ženíchovia :)

 

Viem, že momentálna situácia, ktorá vládne svetom ohľadom vírusu COVID-19 sa dotkla bohužiaľ aj nás. Aj v tejto neľahkej situácii verím, že vždy sa dá nájsť nejaké spoločné riešenie a ja Vám chcem naplno z mojej strany poskytnúť maximálne porozumenie a ústretovosť. Preto som sa rozhodla poskytnúť Vám pár informácii, ktoré určite zaujímajú nejeden novomanželský pár.

Ak termín Vašej svadby platí, tak verte že ja budem pri Vás stáť aj v dobrom aj v zlom s rúškom, rukaviciach a s dezinfekciou :) Prosím, ale uvedomte si že aj toto je potrebné so mnou komunikovať, pretože ak Vaša svadba bude platiť v "núdzovom" režime, tak asi všetci dobre vieme, že bude iná ako bežné svadby a je potrebné, aby sme si všetky detaily spolu prešli včas (najneskôr aspoň 2 týždne pred svadbou, samozrejme čím skôr tým lepšie).

Ak sa ale bohužiaľ bude musieť váš termín svadby zmeniť, prosím neváhajte ma hneď kontaktovať ohľadom zmeny termínu či je ešte voľný. Verím že nájdeme taký, ktorý bude vyhovovať obom stranám, pretože všetko je o spoločnej komunikácii :) Pre tento prípad na mojej web stránke (sekcia info) nájdete aktuálnu obsadenosť termínov, ktorú sa snažím po každej zmene hneď aktualizovať, no najlepšie je mi hneď volať/písať a ešte overiť :)

Samozrejme ak nájdeme takýto spoločný termín vaša záloha stále platí (záloha je platná 2 roky odo dňa úhrady). V prípade, ale že budete trvať na novom termíne svadby, ktorý už aj podľa info na mojej stránke vidíte ako obsadený je táto záloha nevratná, no určite v jej hodnote vymyslíme iné riešenie (fotenie), aby som Vám aspoň nejak mohla túto zálohu vynahradiť. Preto by som Vás chcela poprosiť o komunikáciu s novým termínom aj so mnou hlavne vo vlastnom záujme, pretože ja na Vašej svadbe určite chcem byť :)

Ak plánujete svadbu prosím myslite na to, že zrušené svadby sa musia niekam presunúť, preto odporúčam neodkladať rezervovanie fotografa na poslednú chvíľku :)

Napriek všetkému Vám želám veľa síl, veľa zdravia a hlavne sa teším na spoločné osobné stretnutie, keď si už konečne nebudeme musieť dávať "servítku pred ústa" ;) 

 

 

držte sa

Monika

bottom of page