top of page

Luxusná kvetinová fotostena

V mojej ponuke je aj kvetinová fotostena, ktorá je momentálne veľmi žiadaná a trendy. Samozrejme by teda nemala chýbať na žiadnej oslave, plese či Vašej svadbe.

Fotosteny sú tu už celkom dlho, no tá moja vznikla vlastnými rukami, naozaj z kvalitných umelých luxusných kvetov, ktoré sú na nerozoznanie od živých. Kvety sú jedinečnej farby a výber kvetov som volila naozaj netradičný a to v podobe krásne rozkvitnutých čerešňových kvetov, cyklámenových pivoniek, bielej veľkokvetej hortenzie, anglických ruží, ružových gerber, ružových chryzantém, marhuľových cínií a veľa ďalších naozaj luxusných kvietkov. Veľkosť hlavičiek kvetov je taktiež naozaj reálna, čo dotvára stene živý a jedinečný vzhľad.

 

Samozrejme nejde o lacnú napodobeninu hotových vytlačených fotostien, ale tej mojej som vymyslela spojovací systém panelov, a tak umožňuje veľkosť fotosteny si prispôsobiť Vašim potrebám a samozrejme miestu, ktoré často ovplyvňuje jej umiestnenie na oslave či svadbe. K dispozícii mám 12 ks jednostranných panelov veľkosti 60 x 40 cm.

Táto fotostena z luxusných kvetov je určená do interiéru, či už za svadobný stôl, kde krásne vynikne svadobný pár, alebo niekde v miestnosti, kde prebieha oslava, či vaša svadba kde sa vaši hostia môžu neustále fotiť.

Fotostenu z kvetov vám vieme pripraviť až do výšky 270 cm a širokú až 2,8 metra, čo je naozaj veľký rozmer, kde sa dajú vytvárať jedinečné skupinové fotografie s hosťami či kolegami. Fotostena v plnej veľkosti obsahuje viac ako 2000 kvetov a to jej dodáva svoju jedinečnosť. Samozrejme rozmer fotosteny je iba na vás a vašich požiadavkách (odporúčaná výška pri fotení ľudí je minimálne 200 cm). 

Cena prenájmu zahŕňa aj samotnú konštrukciu, na ktorej je fotostena umiestnená, ako aj montáž a demontáž.

Luxusná kvetinová fotostena veľkosť S              šírka 200 x 220 cm                                250 €

Luxusná kvetinová fotostena veľkosť M             šírka 280 x 220 cm                                300 €

 

Luxusná kvetinová fotostena L                             rozmer podľa vašich požiadaviek     cena dohodou

V cene prenájmu je zahrnutá doprava v okolí 10 km od Žiliny. Každý ďalší kilometer si účtujeme 0,50 € za dopravu. Časové umiestenie fotosteny na Vašej akcii je do 22:00 hod. Za každú ďalšiu hodina si účtujeme 10 €. Montáž a demontáž kvetinovej fotosteny si samozrejme dohodneme a prispôsobíme podľa Vašej udalosti.

Akcia

zľava 10% z ceny prenájmu fotosteny a cestovné náklady zadarmo sú určené pre osoby, ktorým na ich udalosti poskytujeme naše fotografické služby. Dekorácie na fotografii sú iba ilustračné a nie sú v cene prenájmu.

3.jpg
Luxusná kvetinová fotostena S

200 cm

220 cm

2.jpg
Luxusná kvetinová fotostena M

280 cm

220 cm

Kontakt

 

Email: struharnanska.monika@gmail.com

Tel: +421 911 261 830

IČO: 51073625

DIČ: 1085755550

Výborne! Správa bola prijatá.

bottom of page