monika

STRUHARnANSKÁ

Fotografovanie v mojom živote tvorí obrovskú časť a venujem sa mu už od vysokej. Mám za sebou desiatky svadieb, portrétov, rodinných fotení, tehotenské fotografie a i. V minulých rokoch to boli aj párty, koncerty a eventy. Mala som tú česť robiť fotografa osobnostiam ako Dara Rolins, Lucie Bílá, Kmeťo Band, Layla, Milan Lieskovský, Miro EKG, Rytmus, Patrícii Vitekovej pre OK! Magazín, módnym značkám na rôznych fashion prehliadkach a mnohým iným. ​Dlhé roky patrím aj do týmu MyWay Agency pod záštitom Mateja Zrebného. 

 

Osobne ale najviac som sa našla na svadbách. Každá jedna je pre mňa rovnaká výzva a každá je niečím iná, niečím jedinečná a preto sa vždy do každej púšťam naplno.

Niektoré moje fotografie boli ocenené a publikované v rôznych súťažiach, časopisoch, médiách, čo ma nesmierne teší a posúva vpred.

 

V auguste 2018 som na Slovensko doniesla bronzovú medailu v celosvetovej fotografickej svadobnej súťaži World’s Top 10 Wedding Photographers 2018 Photo Contest a v roku 2019 striebra na WPE čo je pre mňa naozaj obrovské ohodnotenie mojej práce. A ocenenia pokračujú :)

Toľko v skratke o mne a verím, že Vás moja tvorba osloví a zapáči sa vášmu oku.

 

Želám pekný deň :)