top of page

Odovzdávanie fotografií

 

Samotnému odovzdávaniu fotografií som venovala pomerne veľký čas, aby mali moji klienti naozaj krásnu spomienku na ich veľký deň.

Svadobné krabičky

sú naozaj jedinečné a slúžia ako darček pre mojich klientov, ktorých som mala možnosť fotografovať. Tieto krabičky sú celé ručná výroba, za ktorou sa skrýva naozaj veľký kus poctivej slovenskej práce. Každá krabička je originál a je jedinečná svojim prevedením. Vyhotovené sú s výsuvným deklom. Farebné prevedenie je tmavý palisander, alebo svetlý smrek, ktoré máte možnosť vidieť nižšie na fotografiách.

USB flash konár 

je krásny svojim vyhotovením a kvalitou. Tieto flash USB sú vyberané zo slovenských stromov po kalamitách (tak mi to tvrdili :) ), s kvalitným USB s kapacitou až 32 GB. Aj v tomto prípade je každý kus originál, predsa každý konár je iný :) Svoju cestu, kým prišiel ku mne absolvoval ešte do Nemecka, kde ho špeciálnym laserom označkovali mojim logom :)

Fotografie v tlačenej podobe 

si ku Vám prejdú taktiež svoju dlhú cestu. Fotografie sú súčasťou krabičky a pretože na ostrosti naozaj záleží, tak vaše fotografie vyhotovujú vo Fiľakove, pretože ich tlač je naozaj neskutočná a ja si svoju prácu neznehodnotím zlou tlačou :) Fotografie sú vo formáte 15 x 10 cm, aby sa do krabičiek pekne vošli. Výsledná fotografia je naozaj luxusná kvalitou a stojí za to si na ne pár dní počkať :) Ich počet je rôzny záleží od dohody s klientom podľa typu fotenia. 

V cene každej svadby

je svadobná krabička, USB flash konár 32GB a fotografie v tlačenej podobe.

V prípade, že by ste chceli mať odovzdaných viac kusov USB alebo krabičiek aj pre vašu rodinu, tak je to za doplatok samozrejme možné :)

Svadobná fotografia mi umožňuje zachytávať najkrajšie okamihy vo vašom živote.

Monika Struharňanská | MONSTR | www.monikastruharnanska.com | Žilina

bottom of page