top of page

Máme záujem
o dvojdňové fotografovanie

Svadobné fotografie Rysy
Svadobny fotograf Monika Struharnanska

Na všetko máme čas

Máte záujem o dvojdňové fotografovanie (to znamená, že novomanželské fotografie fotíme v iný deň ako svadobný).


Tento variant ja vždy odporúčam. Novomanželské fotografie robievame najčastejšie deň pred svadbou (samozrejme môže sa aj iný deň). Nevesty si často dávajú na tento deň skúšobné česanie a líčenie, šaty už majú, kytička sa dá tiež už nachystať a prstienky si myslím, že už sú tak isto. So ženíchom to väčšinou býva jednoduchšie tak myslím, že pokiaľ bude z časového hľadiska stíhať on je to perfektné.

 

Prečo si myslím že je dobre fotiť v iný deň ako svadobný? No hlavne z časového hľadiska. Odbúra sa tak stres a časový tlak v svadobný deň, ktorý verte mi či nie tam bude určite... Samozrejme dosť dôležitým je aj fakt, že ak sa fotí v iný deň máme oveľa viac času na samotné novomanželské fotografie, ktoré vieme nafotiť oveľa inde ako vo svadobný deň. Nie sme teda tlačený časom ani miestom a môžeme v kľude vycestovať za krásami. Taktiež musíme myslieť aj na počasie, ktoré nevieme nik predvídať, no v deň svadby musíme bojovať a pracovať s tým čo máme a to je málo času, ale ak fotíme v iný deň... vieme počkať, alebo ísť inde :) 

 

 Samotné fotografovanie si vyžaduje aspoň ideálne 2-3 hodiny, ktoré poväčšine v svadobný deň nemáme a na úkor vašich fotiek, čo je obrovská škoda. Pri tomto variante sa potom samozrejme svadobný deň fotí podľa Vašich požiadaviek.

Ohľadom ceny za fotografovanie svadby je to tak, že každý novomanželský pár má iné požiadavky a tak robievam cenu na mieru. Preto je potrebné mi zaslať vyplnený kontaktný formulár.

 

Hlavné je od Vás vedieť čo, kedy a kde by ste chceli mať nafotené, aby som Vám mohla vyhotoviť cenovú ponuku za moje služby podľa Vašich požiadaviek. Tak ako Vy chcete vedieť koľko Vás to bude stáť, musím ja vedieť čo v tej cene mám pre Vás urobiť :)

bottom of page